zdrowie
to podstawa

O MNIE

Cześć!

Nazywam się Michał i jestem trenerem personalnym i dietetykiem. Dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy zostałem właścicielem klubu fitness Active Style w Jarosławiu.

Moją pasją jest zdrowie, tą wiedzą chcę dzielić się z Wami. Ukończyłem AWF oraz dwa kierunki z dietetyki, stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach.

W pracy dietetyka szczególną uwagę zwracam na stan zdrowia pacjenta, na badania laboratoryjne zalecając odpowiednią diagnostykę przy jednostkach chorobowych, dzięki czemu osiągamy nie tylko sukces wizualny ale i zdrowotny. Natomiast w pracy trenera skupiam się na technice wykonywanych ćwiczeń, biorąc pod uwagę ograniczenia i dysfunkcję ruchowe, a każdy trening dzięki temu jest bezpieczny.

Ja i mój zespół pracujemy kompleksowo, otaczając opieką swoich klientów pod wieloma względami.

Zapraszam do współpracy,

Michał Szczepański

Michał

Co mówią klienci?

Jak mogę Ci pomóc?

Dietetyka

Umów się na konsultacje, spersonalizowany program dietetyczny dostosowany do Twoich potrzeb, omówienie badań, stały kontakt i opieka.

Badania

Skorzystaj z oferty badań laboratoryjnych: mikroflora jelitowa, nietolerancje pokarmowe, probiotykoterapia.

Trening

Weź udział w treningu personalnym online, dopasuj plan treningowy pod Twoje potrzeby i możliwości.

Online Fitness

Uzyskaj dostęp do platformy z zajęciami fitness na żywo! Platforma oferuje bardzo dużą różnorodność treningów.

Market Formy

Skorzystaj z gotowych rozwiązań od ręki, znajdź coś dla siebie!

Sukcesy podopiecznych

Za każdym razem, gdy dostaję od moich klientów zdjęcie „przed i po”, jestem pod wielkim wrażeniem. Wiem jak dużo pracy i wysiłku wymaga osiągnięcie takich rezultatów. Widząc sukcesy moich podopiecznych, czuję wielką radość z tego, że mogłem po części przyczynić się do ich sukcesu.

Co słychać na blogu?

Jak osiągnąć sukces?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed condimentum non neque id bibendum. Phasellus interdum ac urna vulputate consectetur. Curabitur vel nibh et lacus

Czytaj dalej »

Trening siłowy i dieta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed condimentum non neque id bibendum. Phasellus interdum ac urna vulputate consectetur. Curabitur vel nibh et lacus

Czytaj dalej »

Zobacz więcej

Chcesz być na bieżąco?

Jeśli chcesz być na bierząco z nowościami na blogu, zostaw mi swój adres email. Dzięki temu możesz być pewien, że nic nie przegapisz.